1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. 1. İşçi Buluşması: Güvencesizlik,...

1. İşçi Buluşması: Güvencesizlik, Esnek Üretim ve Yoksulluk Kıskacında İşçi Hakları

İşçi haklarına yönelik ihlallerin boyutu, nedenleri ve çözüm önerilerinin; işçiler, sendikalar, kadın ve çocuk hakları konularında faaliyet gösteren sivil toplum örgütleri, akademisyenler, hukukçular, uluslararası kuruluşlar ve bu hak ihlallerine karşı mücadelede yeni bir örgütlenme modeli olan işçi hakları derneklerinin de katılımıyla tartışılacağı “1. İşçi Buluşması: Güvencesizlik, Esnek Üretim ve Yoksulluk Kıskacında İşçi Hakları Sempozyumu” düzenlenecektir.
Ankara’da 2016 yılı Kasım ayında 2 günlük bir sempozyum olarak gerçekleştirilecek olan etkinlik, çalışma yaşamında maruz kalınan hak ihlallerinin farklı yönleriyle tartışılacağı 6 oturum olarak planlanmıştır.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content