1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. 4.Belgesel Fotoğraf Günleri

4.Belgesel Fotoğraf Günleri

Nisan/ Mayıs 2017: 4. Belgesel Fotoğraf Günleri Gösterimleri ve Fotoğrafçı Buluşmaları/Atölyeler gerçekleşecektir. Ocak -Mayıs 2017 : Ankara, Batman, Çanakkale, Diyarbakır ,Eskişehir, Gaziantep, İzmir, Mardin, Mersin illerinde gösterimler yapılacaktır. NOT: Tarihler kesinleşmediği için takvime 2 Ocak – 31 Mayıs 2017 olarak girilmiştir. tarihler belirlendiğinde etkinlik takvimi revize edilecektir. )

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content