1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Af Örgütü’nden Uluslararası Toplum...

Af Örgütü’nden Uluslararası Toplum ve Mülteciler Konferansı

Uluslararası Af Örgütü, Roza Lüksemburg Vakfı desteğiyle 13-14 Mayıs 2016’da İstanbul’da bir uluslararası konferans gerçekleştirerek mültecilerin yaşadığı problemleri ve mülteci politikalarını insan hakları çerçevesinde değerlendirmenin yanı sıra; Avrupa, Türkiye ve mültecilerin yoğun olarak ikamet ettiği bölgedeki duruma dair çıktılar elde etmeyi ve bu çıktıların BM Genel Sekreteri Ban Ki-moon’un girişimi çerçevesinde tarihte ilk defa düzenlenecek olan “Dünya İnsani Zirvesi” toplantısında tartışılması için girişimlerde bulunmayı amaçlıyor. Konferans’ta Bölge’deki Mültecilerin Durumu, Türkiye’deki Mültecilerin Durumu, Uluslararası Toplum Ve Mülteciler ve Türkiye “Güvenli Ülke” Mı? / Türkiye’de İnsan Hakları başlıklı dört ana oturum gerçekleşecek. Konferans hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve kayıt yaptrımak için:www.icrconference.org adresini ziyaret edebilirsiniz. Konferansın facebook sayfasına ulaşmak için: www.facebook.com/icrconference

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content