1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. AFETLERLE KALKINMA PLATFORMU

AFETLERLE KALKINMA PLATFORMU

Afetlerle Kalkınma Platformu, etkin bir planlama ve hazırlık süreci ile doğal afetlerin etkilerinin en aza indirilebileceği gerçeğinden hareketle hayata geçirilmektedir. Afetlerle birlikte ekonomik kalkınmanın sağlanabileceğini kabul ederek afetlere karşı kurumsal, toplumsal ve akademik farkındalığın arttırılmasının sağlanmasının önemini vurgulamaktadır. Afetlerle Kalkınma Platformu’nun vizyonu, afetlerin az gelişmiş ülkelerde ve bölgelerde sebep olduğu yüksek kırılganlığın özellikle kadınlar, engelliler, göçmenler, azınlıklar, çocuklar, yaşlılar ve gençlerden oluşan kesimlerde azaltılmasına yönelik bir anlayış geliştirilmesine katkı sağlamaktır.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content