1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Aktivist Programı 09 Mayıs...

Aktivist Programı 09 Mayıs saat 09.00’da tekrar açılıyor!

‘Aktivist’ Programı 2. Başvuru Dönemi 09 Mayıs Avrupa Günü’nde tekrar başlıyor! Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu’nun sivil toplum destek programı olan Sivil Düşün AB Programı aktivistleri ve sivil toplum örgütlerini desteklemeye devam ediyor. Sivil Düşün Aktivist Programı Schuman Bildirgesi’nin yayınlandığı tarih olan 9 Mayıs Avrupa Günü saat 09:00’da başvuruların ikinci etabını açıyor! Hak temelli yaklaşım ile “katılımcı, kapsayıcı, esnek ve şeffaf” yapı ilkelerini esas aldığımız Aktivist Programı’na https://www.sivildusun.net/basvuru-2/ veya https://www.sivildusun.net/index mis2.php  adresinden Sivil Düşün Bilgi Sistemi’ne kayıt olarak başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra başvurunuzun Teknik Destek Ekibi’ne ulaşıp ulaşmadığından “Başvurularım” içerisinden başvurunuzun statüsünü kontrol ederek lütfen emin olun. Herhangi teknik bir problem ile karşılaştığınızda info@sivildusun.eu adresinden veya 0312 428 05 61/62 nolu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. https://www.sivildusun.net/basvuru-2/ adresinde, programa başvuru yaparken dikkat etmeniz gereken noktalar ile ilgili bilgi, Aktivist Programı Başvuru Rehberi, Aktivist Programı hakkında “Sıkça Sorulan Sorular”, örnek başvuru formları ve değerlendirme formunu bulabilirsiniz. Aktivist Programı yeni başvuru dönemi için başvuru üst limiti 5000 Avro‘dur. Sivil Düşün AB Programı Teknik Destek Ekibi

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content