1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Aktivist Programı 1. Dönem...

Aktivist Programı 1. Dönem Başvuruları 12 Şubat İtibari ile Durduruluyor!

Değerli aktivistler/STÖ temsilcileri; 02 Şubat itibari ile başvuruya yeniden açtığımız Aktivist Programı’na 02 Şubat- 12 Şubat 2015 tarihleri arasında toplam 120 başvuru yapılmıştır. Başvuru sayısı ve niteliği göz önünde bulundurulduğunda karşılıksız bir beklentiyi önlemek amacıyla başvurular 12 Şubat saat 13.00 itibari ile durdurulmuştur. Aktivist Programı desteklerinin ikinci dönemi için Mayıs 2015 başında tekrar çağrıya çıkılacaktır. Lütfen web sitesini ve sosyal medya araçlarını takipte kalın! Web sitesi: www.sivildusun.net Facebook: www.facebook.com/SivilDusun Twitter: www.twitter.com/SivilDusun

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content