1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Aktivist Programı Destek Başvuruları...

Aktivist Programı Destek Başvuruları Ön Duyuru

Değerli sivil toplum örgütü temsilcileri/aktivistler; 26 Kasım 2015 tarihinde başvuruya yeniden açtığımız Aktivist Destek Programı kapsamında 26 Kasım-30 Aralık 2015 tarihleri aralığında toplam 438 destek başvurusu alınmıştır. İlk 100 destek başvurusunun uygunluk kontrolleri bağımsız uzmanlar ve Sivil Düşün teknik destek ekibi tarafından tamamlandı. Aktivist Programına iletilen tüm destek başvurularının uygunluk kontrolleri bağımsız uzmanlarca yapılmaya devam etmekle birlikte tüm kontrollerin 15 Ocak itibari ile tamamlanması planlanıyor. İlk etapta uygunluk kontrolleri tamamlanan 100 destek başvurusunun listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Kasım 2015_Aktivist Programı_Başvuru Uygunluk Kontrolü Sonuçları Barış dolu bir 2016 dileklerimizle; Sivil Düşün AB Programı Teknik Destek Ekibi

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content