1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Aktivist Programı Kasım 2015...

Aktivist Programı Kasım 2015 Destek Başvurusu Sonuçları!

Değerli sivil toplum örgütü temsilcileri ve aktivistler; Sivil Düşün Aktivist Programı kapsamında 26 Kasım-31 Aralık 2015 döneminde alınan destek başvuruları sonuçlanmıştır. 3. Destek döneminde 228 Aktivist, 231 sivil toplum örgütü başvurusu olmak üzere toplamda 459 destek başvurusu alınmıştır. İlk başvuru dönemi içerisinde iletilmiş olan tüm başvurular başvuru günü/saatine göre sıralanarak bağımsız uzmanlar tarafından uygunluk kontrolleri yapılmıştır. Aktivist Programı kapsamında herhangi bir tematik alan önceliği ve bölgesel kota bulunmadığından program kapsamında ayrılan kaynağın yeterli olduğu ve program uygunluk kriterleri kapsamında uygun bulunan tüm destek başvuruları desteklenecektir. Uygun olmayan başvurular da dahil olmak üzere tüm başvuru sahipleri Sivil Düşün Bilgi Sistemi içerisinden uygunluk kontrol formlarına ulaşabilirler. Teknik Destek Ekibi, 20 Aralık 2015-15 Ocak 2016 tarihleri arasında 2 aşamalı uygunluk kontrollerinden sonra Aktivist Programı önceliklerine uygun olan 81 çalışmayı desteklenecek başvuru olarak belirlemiştir. 52 destek talebi yedek liste olarak uygun çalışma olarak belirlenmiştir. Uygulama aşamasında destek talep sahiplerinin geri çekilmesi, uygulama aşamasında desteklenen çalışmalardan arta kalan kaynaklar ve 2 ay içinde başlamayan ve sistemden düşürülmek zorunda kalınan destek taleplerinden arta kalan kaynaklar yedek listede uygun olan ilk başvurulara tahsis edilecektir. Uygunluk kontrollerine göre destek olunan ve destek olunamayan tüm başvuruların listesini aşağıda bulabilirsiniz. Sivil Düşün Aktivist Programı 26 Kasım dönemi başvuru sonuçları Sivil Düşün AB Programı Teknik Destek Ekibi

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content