1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Anadolu Jam: Yaşamı dönüştürenler...

Anadolu Jam: Yaşamı dönüştürenler buluşuyor

Anadolu Jam, 2011 yılından beri, Türkiye’nin her köşesinden, sosyal, ekolojik, ekonomik değişim için bireysel dönüşüme niyeti olan bireyleri bir araya getiriyor. Buluşmada katılımcılarla birlikte, günlük hayatın telaşesinden sıyrılıp, yavaşlayarak; katılımcılara kalpten konuşma, can kulağıyla dinleme, kendileriyle ve ilişkilerinde yeni bir iletişim yolu deneyimleme ve hayalini kurdukları dünyayı bir topluluk içinde paylaşma alanı açılıyor.

Anadolu Jam, Türkiye’nin her köşesinden, sosyal, ekolojik, ekonomik değişime ya da bireysel dönüşüme niyeti olan,18-40 yaş arası, 30 kişiyi 7 gün için 12-19 Eylül 2015 tarihinde Bodrum Gümüşlük Akademi’de bir araya getirecek. Bu yedi günde birbirinden bir çok anlamda (etnik, sosyal, dini, kültürel, ekonomik, vs.) farklı bireyler yan yana gelerek, çeşitlilikleriyle topluluk oluşturmayı deneyimleyecek.

Başvuru 10 Ağustos 2015‘e kadar sürecek. Davetiye ve başvuru formuna ulaşmak için: http://www.anadolujam.com/davetiye/

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content