1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. ANKARA küçük MİLLET MECLİSİ’nden...

ANKARA küçük MİLLET MECLİSİ’nden Soma ve iş güvenliği toplantısı

“Önyargılar giremez!” sloganıyla, her ay 22 ilde milletvekilleri ve siyasi partileri, sivil toplum örgütleriyle bir araya getiren TÜRKİYE küçük MİLLET MECLİSLERİ projesinin bu ayki Ankara toplantısı 7 Haziran Cumartesi günü, 14.00 – 17.00 arasında gerçekleşiyor. Çankaya Belediye Başkanlığı’nda düzenlenecek toplantının başlığı “Soma’nın Ardından, İş Güvenliği” olacak. Toplantıya katılacak sivil toplum örgütlerinin 5 dk. konuşma hakkı bulunuyor. İlk söz format gereği STÖ’lere verileceğinden, konu ile ilgili hazırlıklı gelinmesi rica olunur. Katılım formatıyla ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıdan indirebilirsiniz. [gview file=”http://www.sivildusun.eu/wp-content/uploads/2014/06/ANKARA-kMM-FORMAT.doc”]Tarih: 7 Haziran 2014, 14.00 – 17.00 Adres: Çankaya Belediye Başkanlığı, Mithatpaşa Cad. No: 52, Kızılay

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content