1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Avrupa Gençlik Topluluğu Derneği’nin...

Avrupa Gençlik Topluluğu Derneği’nin Gençlik Eğitim Kampları Başlıyor!

10 HAFTA 10 KAMP 300 GENÇ !!! AB-Türkiye Delegasyonu  Sivil Düşün AB Programı Aktivist Desteği kapsamında finanse edilen ve Avrupa Gençlik Topluluğu Derneği tarafından yürütülecek olan Gençlik Eğitim Kampları Başlıyor!!! Eğitim Konuları: -İnsan Hakları -AB Gençlik Programları ve Projeleri -Ücretsiz Avrupa Fırsatları (Yurtdışında Eğitim,Yüksek Lisans,Burs İmkanları) Not: -Katılım Ücretsiz ve Sertifikalı olup Online Başvuru alınacaktır -Kamplarımız 1 er günlük olup  09:00-17:00 saatleri arasında gerçekleşecektir -Öğle yemeği program kapsamında karşılanacaktır. -Kamp tarihleri sayfamızdan yayınlanacaktır -Her kampa 30 kişi seçilecek ve seçilenler sayfamızdan yayınlanacaktır.   Yer: Konya Bera Mevlana Otel-Konya Valiliği Karşısı-   İLK 2 (İKİ) KAMP 28-29 EKİM TARİHLERİNDE YAPILACAKTIR.   BAŞVURU İÇİN;  http://form.jotform.co/form/32934259514862 EYSA Facebook Sayfasını takip edin: https://www.facebook.com/eysayouth

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content