1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Avrupa Konseyi ile Çalışma...

Avrupa Konseyi ile Çalışma Ziyareti

Avrupa Konseyi, Türkiye’deki mevcut politik durum, sivil toplum alanı ve LGBTİ haklarına etkisi bağlamında 1-2 Aralık’ta Türkiye menşeli STK’lar arasında Kaos GL’yi de davet etti. 2 günlük görüşmelerde Konseyin bürokratik, idari ve politik kurumlarından yetkililer ile bir araya geleceğiz. Konsey kişi başına günde 175 Euro harcırah veriyor ama Strasbourg’ta oteller çok hapalı, sadece otel gecelik ücreti bile 180 Euro. Bu konuda sizden destek rica ediyorum.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content