1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Avrupa’nın dört bir yanından...

Avrupa’nın dört bir yanından STÖ’ler NGO Partnership’te

Çalışmalarını farklı ülkelerden partnerlerle sürdürmek isteyen sivil toplum örgütlerinin en büyük sorunlarından biri doğru örgütleri bulamamak veya onlarla iletişime geçememek. CNVOS (Centre for information service, co-operation and development of NGOs) ve ENNA (European Network of National Civil Society Organisations) tarafından yaratılan NGO Partnership Avrupa’nın dört bir yanından sivil toplum örgütlerinin veritabanını tutuyor. Sivil toplum örgütlerinin kendi profillerini yaratarak dahil olabildikleri sistem STÖ’lerin başka STÖ’leri, kamu ve özel sektörün işbirliği yapabilmek için aradıkları STÖ’leri bulabilmeleri için geliştirildi. Örgütler iletişim bilgileri ve çalıştıkları alana ilişkin bilgileri profillerine ekleyerek, ilgili alanda çalışacak kişilerin kendilerine ulaşmasına olanak sağlayabiliyor. Ücretsiz kullanabileceğiniz NGO Partnership’e buradan ulaşabilirsiniz.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content