1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Bak şimdi gençler konuşuyor!

Bak şimdi gençler konuşuyor!

Sivil Düşün desteğiyle Kahramanmaraş’ta sivil toplum buluşmaları gerçekleştiriliyor ve gençlerin hak savunuculuğu ile tanışmaları amaçlanıyor. Buluşmalar kapsamında, hak ihlallerinin görünürlüğünü sağlamak, toplumsal hayatta dışlanan grupların haklarını savunmak, kültürel kimliklerin (bölge özelinde Alevi,Kürt,LGBTİ,mülteci,engelli) tanınmasını sağlamak, gençlerin sorunlarına çözüm üretilmesi için yerel yönetimleri harekete geçirmek gibi konularda tartışmalar yürütülüyor.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content