1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Barış Sürecini Yeniden Canlandırmak...

Barış Sürecini Yeniden Canlandırmak konulu Uluslararası Yuvarlak Masa Toplantısı

Göç ve İnsani Yardım Vakfı’yla birlikte 19 Mart 2016 günü Diyarbakır’da  Sivil Düşün Aktivist Programı’nın desteklediği “Savaştan Çocuğu Sakınma Yöntemleri” konulu yuvarlak masa toplantısı gerçekleştirilmişti. “Onarıcı Adalet ve Barış İnşası Programı” kapsamında yuvarlak masa toplantılarının ikincisinin bu sefer Bilgi Üniversitesi Çatışma Çözümü Merkezi ortaklığında barış sürecini yeniden canlandırmak üzerine ve yine uluslararası katılımla düzenlenmesi hedefleniyor.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content