1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. “Benim Adil, Hakkaniyetli, Güvenli...

“Benim Adil, Hakkaniyetli, Güvenli Evim”

IDWF International Domestic Workers Federation’un katkılarıyla Belçika, Güney Afrika, Meksika gibi ülkelerde yürütülen ‘My Fair Home’ kampanyasının tanıtımı ve Türkiyeli ev işçilerine ve ev işverenlerine deneyim aktarımını Sivil Düşün’ün de desteği ile 4 Aralık tarihinde istanbulda gerçekleştirdik. Bu çalıştayın sonunda “Benim Adil, Hakkaniyetli, Güvenli Evim” başlıklı bir kampanyayı yürütme kararı aldık. Ev işçilerinin insana yakışır çalışma koşulları için iş verenleri ile iletişim ve müzakere kapasitesini geliştirmeyi hedefliyoruz.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content