1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Berlin Queer Kitap Fuarı

Berlin Queer Kitap Fuarı

Berlin’de gerçekleştirilecek olan Queer kitap fuarı dünyanın pek çok ülkesinden Queer kitap-dergi yayıncısını bir araya getirecek. Kaos GL Dergi’nin ve Hakemli Queer çalışmaları dergisi Kaos Q+’ın Genel yayın yönetmenliği ve editörlüğünü yapmaktayım. Ankara Üniversitesi Kadın Çalışmaları Bölümü’nde gerçekleştirilen Heteroseksizm Eleştirisi ve Alternatif Politikalar dersi ve Queer Teori dersi yürütücülüğünü Prof. Dr. Alev Özkazanç ile birlikte yürütmekteyim. Ayrıca NotaBene yayınlarından çıkmakta olan Queer serinin gönüllü editörlüğünü gerçekleştirmekteyim. Bu kitap fuarına 16 Kasım’da sunum yapmak için beni ve Yıldız Tar’ı davet ettiler. Yıldız Tar’da Kaos GL web sitesinin editörlüğünü yapmakta. Ancak organizasyonun kısıtlı bir bütçesi olduğu için maalesef konaklama ihtiyacını karşılayamamaktalar. Hem bu sunumu gerçekleştirebilmek hem de diğer yayıncıların yayıncılık deneyimlerini öğrenebilmek, çalışmalarımız arasında iş birlikleri kurabilmek adına bu kitap fuarına katılmak istiyoruz.

Kitap Fuarı programının ayrıntılı bilgisine bu adresten ulaşabilirsiniz: http://www.queeres-verlegen.org/programm/

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content