Dilek Ertükel
Takım Lideri

dilek.ertukel@sivildusun.eu

Sivil Düşün Destekleri Ekibi

Emre Gür
Sivil Toplum Kilit Uzman

emre.gur@sivildusun.eu

Ayşe Çamkıran
Sivil Toplum Uzmanı

ayse.camkiran@sivildusun.eu

Bilge Özün Karadeniz
Program Destek Uzmanı

bilge.ozun@sivildusun.eu

Tuğkan Gündoğdu
Program Destek Uzmanı

tugkan.gundogdu@sivildusun.eu

Orhun Bayraktar
Program Destek Uzmanı

orhun.bayraktar@sivildusun.eu

Tuna Semir Akpınar
Program Destek Uzmanı

tuna.akpinar@sivildusun.eu

Mehmet Çetinkaya
Eğitim Uzmanı

egitim@sivildusun.eu

Emre Ege Smekal
Bilgi İşlem ve MIS Sorumlusu

emre.smekal@sivildusun.eu

Simge Altundemir
Stajyer

simge.altundemir@sivildusun.eu

Elif Ünsal
Stajyer

elif.unsal@sivildusun.eu

İletişim Ekibi

Yeşim Gözde Ersoy
İletişim Kilit Uzmanı

yesimg.ersoy@sivildusun.eu

Yağmur Çalışkan
Dijital içerik ve kampanya uzmanı

yagmur.caliskan@sivildusun.eu

Aslı Öztürk
iletişim ve medya uzmanı

asli.ozturk@sivildusun.eu

Eda Erdem
Etkinlik Uzmanı

eda.erdem@sivildusun.eu

Birce Batman
Stajyer

birce.batman@sivildusun.eu

İdari Ekip

Murat Başer
Proje Direktörü

murat.baser@weglobal.org

Tuba Özgel
Finans Sorumlusu

tuba.ozgel@sivildusun.eu

Zeynep Karakülah
Proje Sorumlusu

zeynep.karakulah@sivildusun.eu

Ceren Yetkin
Proje Asistanı

ceren.yetkin@sivildusun.eu

Meltem Kösetorunu
Stajyer

meltem.kosetorunu@sivildusun.eu