1. Anasayfa
  2. /
  3. SSS
  4. /
  5. Bilgilendirme Toplantıları ne zaman...

Bilgilendirme Toplantıları ne zaman yapılacak?

Bilgilendirme Toplantıları 11 ve 13 Mayıs 2020 tarihlerinde online olarak ve herkesin katılımına açık şekilde gerçekleşti. Toplantı kaydına ulaşmak için: https://www.youtube.com/watch?v=psbHo-JTOJA

Özel Desteğe dair tüm bilgiler ile Sivil Düşün’ün ilgili tüm etkinlikleri için Sivil Düşün web sitesini (sivildusun.net), yanı sıra, Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Ayrıca, Sivil Düşün e-bültenlerine kaydolarak da haberdar kalabilirsiniz. https://www.sivildusun.net/#bulten

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content