1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. ‘Bir telefonla kayıp çocuklara...

‘Bir telefonla kayıp çocuklara son!’

Çocuk hakları ağları, kayıp çocuklar için bir yardım hattı kurulması amacıyla bir araya geliyor. “Bir telefonla kayıp çocuklara son!” sloganıyla yola çıkan çocuk ağları, 16 Aralık’ta Ankara Gordion Otel’de buluşuyor.

Aşağıda etkinlik duyurusunu ve başvuru formunu bulabilirsiniz:”Türkiye’deki Kayıp Çocuklar için bir yardım hattı kurulması amacıyla başlatacağımız Kampanya Açılış Toplantısına  Kayıp Çocuklar  yani -Evden/Bakımevinden kaçan çocuklar (Şiddet, istismar, erken zorla evlendirme, vb. durumlar nedeniyle) Kaçırılan çocuklar (Yasadışı faaliyetlerde kullanılmak üzere), Ebeveynlerden biri tarafından kaçırılan çocuklar, Refakatçisiz çocuklar ve kaybolan çocukların arayabileceği bir hattın kurulması için bir araya gelmek ve görüş deneyim paylaşımında bulunmak için sizleri 16 Aralık 2016 Ankara Gordion Otel’e davet ediyoruz.

Kampanya ve açılış toplantısı ile ilgili kısa bilgi notunu ekte sizlerle paylaşıyorum.

Katılım için Çocuk Hakları Ağları Üyelerine Öncelik Verilecektir.

Katılım 50 kişi ile sınırlı olacak ve şehir dışından 20 kişinin ulaşım ve konaklama masrafları karşılanabilecektir.

Katılımcıların aşağıdaki butona tıklayarak katılımcı başvuru formunu doldurup erdemli@icc.org.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.

Ankara’da görüşmek ümidiyle,
Uluslararası Çocuk Merkezi  “[vc_btn title=”Başvuru Formu” color=”success” size=”lg” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fsivildusun.net%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F12%2Fkat%C4%B1l%C4%B1mc%C4%B1-ba%C5%9Fvuru-formu.docx||target:%20_blank”][/vc_column][/vc_row]

Skip to content