1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu...

Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu 3. eğitim programı başlıyor

Avrupa Konseyi’nce kurulan Siyasi Çalışmalar Okulları Ağı’nın bir parçası olan ve Sivil Düşün tarafından da desteklenen Avrupa Siyaset Okulu Boğaziçi Üniversitesi ile işbirliği çerçevesinde faaliyetlerini sürdürüyor. Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu düzenli organize ettiği eğitimler ile geleceğin siyasi, kültürel, sosyal ve ekonomik liderlerini yetiştirmeye katkı sunmayı planlıyor.

Okul, bu eğitimler ile farklı siyasi görüşe sahip ve Türkiye’nin çeşitli yerlerinde yaşayan 25-35 yaş arası gençlere Avrupa norm ve kurumlarını tanıtmayı, farklı siyasa alternatiflerini tartışmayı hedefliyor.

Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu 3. eğitim programını 30 Ağustos – 6 Eylül 2015 tarihleri arasında gerçekleştirecek. Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenlenecek olan eğitim programında Boğaziçi Üniversitesi’nden ve diğer üniversitelerden önde gelen akademisyenler ve uzmanlar ders verecek. Bir önceki eğitimlerde olduğu gibi, bu eğitimde de deneyimli siyasetçiler katılımcılarımızla buluşacak ve onlarla deneyimlerini paylaşacak.

Bu eğitim programı için başvurular 17 Haziran saat 17.00′e kadar devam ediyor. Başvuru yapmak isteyen adayların basvuru formunu eksiksiz doldurarak, CV’leriyle birlikte basvuru@avrupasiyasetokulu.org adresine göndermeleri gerekmektedir. Sonuçlar 3 Temmuz 2015 tarihine kadar e-mail yoluyla bildirilecek.

Daha detaylı bilgi için: http://avrupasiyasetokulu.org/bogazici-avrupa-siyaset-okulu-3-egitim-programi/

Skip to content