1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Bursa’da insan hakları eğitimleri...

Bursa’da insan hakları eğitimleri devam ediyor

İngiltere Büyükelçiliği’nin desteğiyle Tulpar Derneği’nin uygulayıcısı olduğu Yeşil Bursam Derneği’nin, United for Human Rights’ın, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin, Bursa Kent Konseyi’nin ve Saü İdet Topluluğu’nun, ortağı olduğu projenin ilk ayağı olan gençler için insan hakları eğitimleri devam ediyor. 27 Ağustos’ta düzenlenecek eğitim için başvurular açıldı.

Proje başlığında derneğin merkezi Bursa olmasından ötürü “Bursa’daki gençler” ibaresi kullanılıyor ancak eğitim tüm Türkiye’deki gençlere açık.

Yol ücretleri karşılanamamaktadır.

Eğitim 1 gün sürecektir.

Bu eğitimi alan gençlerden istekli olan ve seçilenler, projenin bir sonraki ayağı olan orta okul, ilk okul ve liselerde bu eğitimi yaygınlaştırmak için eğitmen eğitimine tabi tutulacaklardır. (Söz konusu eğitim Temmuz ayında yapılmış olan eğitimlerle aynı içeriğe sahip olup daha fazla gence ulaşabilmek amacıyla tekrarlanmaktadır.)

Eğitim Tarihi: 27 Ağustos 2016 Cumartesi
Başvuru süreci 19 Ağustos 2016 saat 13:00 te son bulacaktır.

Eğitime başvurmak için buraya tıklayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content