1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. C20 Zirvesi için Başvurular...

C20 Zirvesi için Başvurular Başladı!

15-16 Eylül tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan C20 Zirvesi için başvuru süreci başlamıştır! C20 Zirvesi, dünyanın dört bir tarafından gelecek olan sivil toplum temsilcileriyle beraber, C20 Bildirgesini finalize etmek için katılımcı bir ortam sağlayacaktır. C20 Zirvesi, sivil toplum katılımcılarının C20 politika önerilerini tartışmaları, finalize etmeleri, ve bundan sonraki süreçte G20 ülkelerine yönelik yapılacak savunuculuk çalışmalarının belirlenmesi için büyük önem taşımaktadır. Son başvuru tarihinin 31 Temmuz olduğu Zirve ile ilgili daha fazla bilgiye ve başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content