1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. ‘Cinsel eğitim-Doğru bilinen yanlışlar’...

‘Cinsel eğitim-Doğru bilinen yanlışlar’ etkinliği başlıyor

“Cinsel eğitim-Doğru bilinen yanlışlar” etkinliği 29 Kasım’da (yarın) Bilgi Üniversitesi Sosyal Kuluçka Merkezi’nde.

40tilki Kadın İnisiyatifi’nin Türkiye Aile Planlaması Vakfı desteğiyle gerçekleştireceği etkinlikte eğitmen olarak, Uzman Psikolojik Danışman Eda Yılmaz yer alacak.

14.00-17.00 saatleri arasında gerçekleşecek eğitim herkese açık olarak tasarlandı. Başvuru yapmak için 40tilki Kadın İnisiyatifi’nin aşağıdaki duyurusuna göz atabilirsiniz:”Türkiye Aile Planlaması Vakfı tarafından desteklenen ve 40tilki Kadın İnisiyatifi olarak organize ettiğimiz, Uzman Psikolojik Danışman ve Aile Danışmanı Eda Yılmaz tarafından verilecek olan “Cinsel Eğitim / Doğru Bilinen Yanlışlar” 29 Kasım’da Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü’ndeki Sosyal Kuluçka Merkezi’nde saat 14:00-17:00 arasında gerçekleşecektir.

Eğitim ilgilenen herkese açıktır.

Katılmak isteyenlerin için başvuru formu https://tr.surveymonkey.com/r/FG5JF9N

Konu Başlıkları:

  • Kadın ve Erkek Cinsel Organları Fizyolojisi
  • Cinsel Yanıt Döngüsü
  • Freud’un Cinsel Gelişim Evreleri
  • Cinsel İşlev Bozuklukları
  • Cinsel Mitler / Doğru Bilinen Yanlışlar

 

Eğitmen Eda Yılmaz Hakkında

Lisans Eğitimini Mersin Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Rehberlik bölümünde, yüksek lisansını Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Rehberlik bölümünde tamamlamıştır. Maltepe Üniversitesi Gelişim Psikolojisi üzerine doktorasını yapan hem de aynı üniversitede öğretim üyeliği görevinde bulunan Yılmaz’ın ; “Aşk Oyunları, Çift Terapisi ve Cinsel Terapiyi Bütünleştiren Egzersizler” ve “Engellilerde Cinsel Gelişim ve Cinsel Eğitim Programları” adlı iki kitabı bulunmaktadır.

 

40tilkikadin@gmail.com adresine mail atarak detaylı bilgi alabilirsiniz.Ayrıca facebook etkinlik sayfamızı da takip edebilirsiniz.”

 

40tilki Kadın İnisiyatifi

https://40tilkiblog.wordpress.com/

Skip to content