1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Cinsel Şiddetle Mücadele Derneği...

Cinsel Şiddetle Mücadele Derneği İletişim Materyalleri ve Tanıtım Kiti

Cinsel Şiddetle Mücadele Derneği’nin görünürlüğünü güçlendirici ve ulaşılabilirliğini arttırıcı dijital ve basılı materyallerin oluşturulması çalışmasıdır. Derneğin katılım gösterdiği kurumsal toplantılar, eğitim-seminer ve benzeri faaliyetlerde kullanabileceği; gönüllülerine, bağışçılarına ve dernekten talepte bulunan ihtiyaç sahiplerine ulaştırabileceği bilgilendirici materyallerden oluşan tanıtım kitinin hazırlanmasını içerir.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content