1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Civil Talks 10. buluşması...

Civil Talks 10. buluşması için katılımcılarını arıyor

2030 Hedefleri olarak bilinen, Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’nin 17 temel başlığını hedef alan Civil Talks‘un 10. Buluşması 24 Eylül’de İzmir’de gerçekleşiyor. bu buluşmanın konusu “Sürdürülebilir Tüketim ve Üretim” olacak.

Civil Talks duyurusu aşağıdadır:“Civil Talks  10.Buluşması için Katılımcılarını Arıyor!”

‘Civil Talks’, 2030 Hedefleri olarak bilinen, Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’nin 17 temel başlığını kendisine hedef alan, bu alanda farkındalığı başta İzmir olmak üzere Ege Bölgesi’nde artırmayı hedefleyen sivil bir girişimdir. 10. Buluşması 24 Eylül Cumartesi 2016 tarihinde saat 11.45-13.45 arasında İzmir’de gerçekleşecek olan Civil Talks’ın bu haftaki konusu 12. Hedef olan Sorumlu Üretim ve Tüketim’ teması olacaktır. İlk 30 dakikalık oturumda ilgili konuda çalışmalar yapmış olan Özge Özmen konuk konuşmacımız olacaktır.  

Kendisi International Youth Foundation ve Bilgi Genç Sosyal Girişimciler programı dahilinde Türkiye’nin en iyi 10 sosyal girişimcisinden birisidir. Aynı zamanda Ashoka Hızlan Fark Yarat 2016 yılı fellowu seçilmiştir. Temmuz 2015 tarihinde kurduğu Social MakerLab ile Maker hareketinin içerisine sosyal girişimciliği dahil etti. Teknoloji ile toplumsal sorunlara çözüm bulmak için çalışıyor.

Konuğun sunumu ve soru-cevap alındıktan sonra, ikinci oturumda fikir üretme atölyesi gerçekleştirilmektedir. Atölye sonucunda ortaya çıkan fikirlerin, projelendirilmesi hedeflenmektedir. Daha önce yapılmış olan Civil Talks hakkında bilgi almak için sosyal medya hesaplarımızı inceleyebilirsiniz;

Daha önce herhangi bir şekilde Civil Talks Buluşmasına katılmamış kişiler için, ilgili linke başvurmanız gerekmektedir. Formu doldurduktan sonra, sizlerle iletişime geçilecektir. Katılım kontenjanımız  sınırlıdır.

Katılım için Link: https://docs.google.com/forms/d/1yme5NAWGd51S7gmN6nNVYO-eJz3PmVUXVYC0HK2kKCg/viewform

Facebook adresimiz: https://www.facebook.com/civiltalksizmir
Blog adresimiz: https://civiltalksblog.wordpress.com/
Twitter adresimiz: https://twitter.com/civiltalksizmir

Daha detaylı bilgi için Program Direktörü Kemal Gülpınar’a kgulpinar86@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.”

“Not: Program 1 günlük bir program olduğu için konaklama-ulaşım masrafları karşılanmayacak olup, bu sebeple başvurular yapılırken bu hususa dikkat edilmesi önemle rica olunur.”

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content