1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Civil Talks 6. buluşması...

Civil Talks 6. buluşması için katılımcılarını arıyor

Civil Talks, 6 Ağustos Cumartesi günü 11.45-13.00 saatleri arasında İzmir’de 6. buluşmasını gerçekleştiriyor. Sezin İlbasmış’ın konuşmacı olarak katılacağı toplantıda, atölye çalışması da yapılacak. Civil Talks programının davet metni ve toplantı başvurusuyla ilgili ayrıntılı bilgiler aşağıdaki gibi:

Civil Talks 6. Buluşması için Katılımcılarını Arıyor!

‘Civil Talks’, 2030 Hedefleri olarak bilinen, Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’nin 17 temel başlığını kendisine hedef alan, bu alanda farkındalığı başta İzmir olmak üzere Ege Bölgesi’nde artırmayı hedefleyen sivil bir girişimdir. 6.Buluşması, 6 Ağustos 2016 Cumartesi tarihinde saat 11.45.00-13.45 arasında İzmir’de gerçekleşecek olan Civil Talks’ın bu haftaki konusu 13. Hedef olan ‘İklim Değişikliği ’ teması olacaktır. İlk 30 dakikalık oturumda ilgili konuda çalışmalar yapmış olan Sezin İlbasmış konuk konuşmacımız olacaktır.

Sezin İlbasmış, Marmara Üniversitesi’nde Doktora öğrencisi olup, Kendisi uzun bir süre boyunca Sivil Toplumda, Sosyal Etki alanında gönüllü çalışmalar yapmış, aynı zamanda sanat alanında da deneyimleri bulunmaktadır. Kendisi hakkında detaylı bilgi için: http://sezinilbasmis.com adresine bakabilirsiniz.

Konuğun sunumu ve soru-cevap alındıktan sonra, ikinci oturumda fikir üretme atölyesi gerçekleştirilmektedir. Atölye sonucunda ortaya çıkan fikirlerin, projelendirilmesi hedeflenmektedir. Daha önce yapılmış olan Civil Talks hakkında bilgi almak için sosyal medya hesaplarımızı inceleyebilirsiniz;

Facebook adresimiz: https://www.facebook.com/civiltalksizmir

Blog adresimiz: https://civiltalksblog.wordpress.com/

Daha önce herhangi bir şekilde Civil Talks Buluşmasına katılımcı olmak için önce ilgili linke başvurmanız gerekmektedir. Katılım kontenjanımız sınırlıdır.

https://docs.google.com/forms/d/1yme5NAWGd51S7gmN6nNVYO-eJz3PmVUXVYC0HK2kKCg/viewform

Daha detaylı bilgi için Program Direktörü Kemal Gülpınar’a kgulpinar86@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content