1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Civil Talks 7. buluşması...

Civil Talks 7. buluşması için katılımcılarını arıyor

Civil Talks, 20 Ağustos Cumartesi günü 11.45-13.45 saatleri arasında İzmir’de 7. buluşmasını gerçekleştiriyor. Mehmet Kuzu’nun konuşmacı olarak katılacağı toplantıda; Birleşmiş Milletler 2030 Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’nin 11.si olan ‘Sürdürülebilir Şehirler ve Yaşam Alanları’ tartışılacak.

Civil Talks programının davet metni ve toplantı başvurusuyla ilgili ayrıntılı bilgiler aşağıdaki gibi:

Civil Talks 7. Yuvarlak Masa Toplantısı’na Katılmak İster misin?

‘Civil Talks’, 2030 Hedefleri olarak bilinen, Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’nin 17 temel başlığını kendisine hedef alan, bu alanda farkındalığı başta İzmir olmak üzere Ege Bölgesi’nde artırmayı hedefleyen sivil bir girişimdir.
 
7. Buluşması, 20 Ağustos 2016 Cumartesi tarihinde saat 11-45- 13.45 arasında İzmir’de gerçekleşecek olan Civil Talks’ın bu haftaki konusu 11. Hedef olan ‘Sürdürülebilir Şehirler ve Yaşam Alanları’ olacaktır. Konuğumuz Mehmet Kuzu olacaktır. Kendisi Konak Belediyesi Dış İlişkiler Koordinatörü olup, Genç İşi Kooperatif Yönetim Kurulu üyeliğini üstlenmektedir.
 
Kendisi hakkında detaylı bilgi için http://mehmetkuzu.com.tr adresine bakılabilir.
 
Konuğun sunumu ve soru-cevap alındıktan sonra, ikinci oturumda fikir üretme atölyesi gerçekleştirilmektedir. Atölye sonucunda ortaya çıkan fikirlerin, projelendirilmesi hedeflenmektedir. Daha önce yapılmış olan Civil Talks hakkında bilgi almak için sosyal medya hesaplarımızı inceleyebilirsiniz;
 
 
 
 

Daha önce herhangi bir şekilde Civil Talks Buluşmasına katılımcı olmak için önce ilgili linke başvurmanız gerekmektedir. Katılım kontenjanımız sınırlıdır.

https://docs.google.com/forms/d/1yme5NAWGd51S7gmN6nNVYO-eJz3PmVUXVYC0HK2kKCg/viewform

 
Daha detaylı bilgi için Program Direktörü Kemal Gülpınar’a kgulpinar86@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content