1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Civil Talks 8. buluşması...

Civil Talks 8. buluşması için katılımcılarını arıyor

2030 Hedefleri olarak bilinen, Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’nin 17 temel başlığını hedef alan Civil Talks’un 8. Buluşması 27 Ağustos’ta İzmir’de gerçekleşiyor.

Civil Talks duyurusu aşağıdadır:

 “Civil Talks, 2030 Hedefleri olarak bilinen, Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’nin 17 temel başlığını kendisine hedef alan, bu alanda farkındalığı başta İzmir olmak üzere Ege Bölgesi’nde artırmayı hedefleyen sivil bir girişimdir. 8. Buluşması 27 Ağustos Cumartesi saat 11.45-13.45 arasında İzmir’de gerçekleşecek olan Civil Talks’ın bu haftaki konusu 1. Hedef olan Yoksulluğa Son teması olacaktır. İlk 25 dakikalık oturumda ilgili konuda çalışmalar yapmış olan Berkin Şafak Şener konuk konuşmacımız olacaktır.
 
“Kendisi genç istihdamı ve sosyal kalkınma alanında çalışan Türkiye’nin ilk gençlik kooperatifi olarak Genç İşi Kooperatif’in kurucu ortağıdır. Johns Hopkins Üniversitesi SAIS’te Uluslararası Kalkınma ve Uluslararası İktisat alanlarında yüksek lisansını sürdürmekte, işgücü piyasası ve uluslararası finans kuruluşları alanlarına odaklanmaktadır.
 
“Konuğun sunumu ve soru-cevap alındıktan sonra, ikinci oturumda fikir üretme atölyesi gerçekleştirilecektir. Atölye sonucunda ortaya çıkan fikirlerin, projelendirilmesi hedeflenmektedir.
  
“Daha önce herhangi bir şekilde Civil Talks Buluşmasına katılmadıysanız, katılımcı olmak için öncelikle ilgili linke başvurmanız gerekmektedir. Katılım kontenjanımız sınırlıdır. https://docs.google.com/forms/d/1yme5NAWGd51S7gmN6nNVYO-eJz3PmVUXVYC0HK2kKCg/viewform
 
“Daha detaylı bilgi için Program Direktörü Kemal Gülpınar’a kgulpinar86@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Daha önce yapılmış olan Civil Talks hakkında bilgi almak için sosyal medya hesaplarımızı inceleyebilirsiniz;
 
 
“Not: Programda konaklama-ulaşım masrafları karşılanmayacak olup, bu sebeple başvurular yapılırken bu hususa dikkat edilmesi önemle rica olunur.”
Skip to content