1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. ÇOCUK HAKLARI SEKSEK OYUNU...

ÇOCUK HAKLARI SEKSEK OYUNU BARTIN’DA HAYAT BULUYOR

24 Aralık Cumartesi günü saat 13:00 – 17.00 saatleri arasında Bartın Belediyesi Cep Sineması’nda. Sivil Toplum kuruluşları adına programa katılacak olan kişilere eğitim materyalimiz Sivil Düşün AB Programı kapsamında ücretsiz olarak verilecektir. Ayrıca uygulama esaslarına konu olan çocuk haklarına ilişkin bilgilendirme de gerçekleştirilecektir. Bartın ve Karadeniz’in tamamında uygulamalar Mart sonuna kadar devam edecek.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content