1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. ÇTCS mağduru çocuklar eğitim...

ÇTCS mağduru çocuklar eğitim programı

Çocuklara Karşı Ticari Cinsel Sömürü (ÇTCS) ile Mücadele Ağı adına hazırlanan destek programı doğrultusunda; Çocukların Ticari Cinsel Sömürüsünü Önleme ve ÇTCS Mağduru Çocukları Koruma Konularında ÇOCUK KORUMA/SOSYAL YARDIM/ADALET/SAĞLIK/EĞİTİM ALANINDA ÇALIŞAN PROFESYONELLERE yönelik eğitim/bilgilendirme çalışması yapılacak. Çalışma; bilgilendirme, uygulama ve izleme olarak üç aşamadan oluşuyor. Ayrıca, çalışmaya katılacak olanların dışında, diğer ağ üyelerinin de faydalanmasını sağlayacak bir eğitim materyali hazırlanması hedeflenmiştir ve çalışma sonunda “KATILIM BELGESİ” verilecek. Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği organizasyonunda yapılacak çalışmanın bilgilendirme ve uygulama aşaması 28-29 Mayıs 2016 tarihlerinde, Gürkent Otel Mithatpaşa Cad. No:4 06410 Yenişehir – Ankara Telefon: 0(312) 435 50 50 (pbx 24 hat) adresinde gerçekleştirilecek. Etkinlik 20’şer kişilik iki grup halinde organize edilecek. İzleme aşaması ise 18-19 Haziran 2016 tarihlerinde, Ankara’da yapılacak olup yeri daha sonra açıklanacak. Katılım planlamasının yapılabilmesi için; ad-soyad, telefon, e-mail ve çalışmakta olduğunuz kurum bilgilerinizi içeren başvurularınızı, 25 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 17.00’ye kadar zmutlushu06@gmail.com adresine iletebilirsiniz. İl dışından katılmak isteyenlerin kalacak yeri kendilerinin sağlaması gerekmektedir. Konaklamada sorun yaşayanlar SHUDER Ankara’ya başvurabilir. İrtibat: SHUDER Adına Zeynep Mutlu 0507 857 51 22 zmutlushu06@gmail.com

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content