1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. “Depo: Akıl Hastanesinde Hayat”...

“Depo: Akıl Hastanesinde Hayat” 25 Mart’ta Ankara’da gösterilecek

Ege Kanar ve Can Dinlenmiş‘in yönettiği ve Türkiye’nin bölgesel ruh sağlığı hastanelerindeki koşulları ve yaşamı konu alan Depo adlı belgesel film gösterimi Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi, İsveç Büyükelçiliği, Kaos GL ve Pembe Hayat Dernekleri ortaklığında 25 Mart Cuma günü saat 18:30’da Ahmet Taner Kışlalı Sanatevi’nde gösterilecek. Gösterimin ardından CİSST (Ceza İnfaz Sisteminde Sicil Toplum Derneği) kurucularından Zafer Kıraç ve RUSİHAK (Ruh Sağlığında İnsan Hakları Girişimi Derneği) yönetim kurulu üyesi Can Generalfeyzioğlu ile akıl hastanelerinde Depo adlı belgesel filmin çekim süreci, akıl hastanelerinde insan hakları üzerine söyleşi yapılacak. Film gösterimi ücretsiz ve herkesin katılımına açık. Facebook etkinliğine buradan ulaşabilirsiniz.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content