Nasıl bilgi alınır?

Bilgilendirme buluşmaları

  • Hangi faaliyetler için destek alabilirsiniz? 
  • Sizin için en uygun başvuru kategorisini nasıl belirlersiniz?
  • Başvuru yaparken nelere dikkat etmelisiniz?
  • Başvurunuzu nasıl ileteceksiniz?
  • Değerlendirme süreci nasıl işler?

Sivil Düşün, tüm bu sorular ve daha fazlasına yanıt verebilmek adına, düzenli olarak online bilgilendirme buluşmaları düzenliyor. Buluşmalara katılamazsanız bir şey kaçırmış sayılmazsınız. Buluşma videolarını Sivil Düşün’ün sosyal medya sayfaları üzerinden izleyebilir, buluşma takvimini inceleyerek size uyan bir tarih için kayıt bırakabilirsiniz.

Önümüzdeki ayların buluşma tarihleri düzenli olarak güncelleniyor; takvimi bu sayfalar üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca yeni haber ve duyuruları kaçırmadığınızdan emin olmak için Sivil Düşün e-bültenine üye olabilirsiniz.

Geçmiş tarihli buluşma kayıtlarını aşağıdaki tarihlere tıklayarak izleyebilirsiniz.

Aralık 2023

Mayıs 2023

Nisan 2023

Ocak 2023

Aralık 2022

Mayıs 2022

Buluşma sunumunu inceleyin
 

Nisan 2022

Buluşma sunumunu inceleyin
 

Eylül 2021

Temmuz 2021

Mart 2021

Yardım Masası

Her türlü soru ve bilgi talepleriniz için Yardım Masasına ulaşabilirsiniz.

Yardım Masası ile, Bilgi Sistemi üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Bilgi Sistemine henüz kayıt olmadıysanız, aşağıdaki yolları deneyebilirsiniz:

Yardım Masası hatları, Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri, 09.30 ile 12.00 saatleri arasında aktiftir. Yardım Masası, sorularınıza en geç üç iş günü içerisinde yanıt verir.

Dijital Medya

Tüm program hakkında düzenli bilgi alabilmek için, Sivil Düşün’ün web sitesi ve sosyal medya sayfalarını takip edebilirsiniz.