1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. #DevletDersi: Çocuğun Yaşam Hakkı...

#DevletDersi: Çocuğun Yaşam Hakkı Konferansı 25 Nisan’da

Gündem Çocuk Derneği‘nin Sivil Düşün desteğiyle üç aylık periyodlarla gerçekleştireceği Çocuğun İnsan Hakları Konferans Dizisi başlıyor. Çocuk haklarının durumunu güncel gelişmeler ışığında akademisyenler, alan uzmanları, sivil toplum temsilcileri, kamu idaresi, milletvekilleri ve yerel yöneticiler ile tartışarak, politika önerileri oluşturmayı amaçlayan konferans dizisinin ilki çocuğun yaşam hakkına odaklanacak. 25 Nisan Pazartesi, Çağdaş Sanatlar Merkezi, Ankara’da gerçekleşecek konferans #DevletDersi etiketiyle sosyal medyada yaygınlaştırılacak. Program ve afiş ise şöyle; devletdersiafis

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content