1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Dezavantajlı grupların gözünden medyada...

Dezavantajlı grupların gözünden medyada temsil

Çalışma ile dezavantajlı grupların (etnik azınlıklar, korunmaya muhtaç çocuklar/kadınlar, göçmenler, engelliler, yaşlılar, eğitimsiz gençler, eski hükümlüler, madde bağımlıları) medyada insan haklarını önceleyen bir şekilde temsili için medya kuruluşları ve profesyonellerine düşen temel görevler yine dezavantajlı grupların dilinden anlatılıyor. Medyadaki nefret söyleminin ve ayrımcı söylemlerin önüne geçmek için dezavantajlı konumda olan grupların temsilindeki sorun odakları tartışılıyor ve çözüm önerileri hazırlanarak hedeflenen medya kurumlarına iletiliyor.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content