1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Dipten gelen dalga: Medya...

Dipten gelen dalga: Medya mağdurları

Çalışma kapsamında, insan hakları ve mesleki özgürlükleri ihlal edilen gazetecilerle ilgili, birebir mülakat ve vaka incelemeleri yoluyla oluşturulan, begesel tarzda bir rapor kaleme alınıyor. Aynı zamanda mülakat videoları derneğin web sayfasında yayınlanıyor ve sansüre uğrayan haberlerden örnekler derleniyor. Bu sayede ifade özgürlükleri kısıtlanan gazetecilerle ilgili bir profilleme pratiğinin ortaya çıkması amaçlanıyor.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content