1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. #direnkaradeniz web sitesi

#direnkaradeniz web sitesi

Destek kapsamında oluşturulan web sitesinde özellikle taşra bölgelerinde yaşayan yurttaşların, tek bir kaynaktan, yaşadıkları yerle ilgili bilgi edinebilecekleri, herhangi bir çevre sorunu ile karşı karşıya kaldıklarında ise neler yapması, hangi STK’larla iletişim kurması gerektiği, hukuki desteği nasıl alacağı konusunda bilgilenmeleri sağlanacaktır. Ayrıca, konu ile ilgili medya çalışanlarının, çevre örgütlerinin ve çevre araştırmaları yapan akademisyen ve öğrencilerin de bütün bu konularda tek bir kaynaktan bilgi edinmeleri sağlanacaktır.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content