1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Ege Orman Vakfı deneyim...

Ege Orman Vakfı deneyim paylaşım toplantısı 30 Kasım’da

1995 yılından beri çevre hakları alanında faaliyet gösteren Ege Orman Vakfı, çevre temalı sivil toplum örgütleri başta olmak üzere tüm sivil topluma açık olarak #SivilDüşün desteğiyle gerçekleştireceği etkinlik için katılımcılarını bekliyor.

Çevre konusunda çalışan STÖ’lerin yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler üretmesi ve aralarında bir ağ oluşturmasının hedeflendiği toplantı 30 Kasım 2016 tarihinde Marmara Pera Otel – Meşrutiyet Caddesi Tepebaşı / Taksim / İstanbul adresinde gerçekleşiyor.

Vakfın toplantısına ilişkin duyuru ve davetiyesini aşağıda bulabilirsiniz:“Ege Orman Vakfı kurulduğu 1995 yılından bu yana 60.000 dekarlık alanda 9.000.000 fidanı toprak ile buluşturarak ormana karışmasını sağlamıştır.

Vakfımız; 20 yıldır arazi bozulumu, çölleşme, sel havzası iyileştirme, iklim değişikliği ile mücadele biyolojik çeşitliliğin korunması, kırsal kalkınma, düşük karbon salımı teknolojilerinin adaptasyonu, yenilenebilir enerji ve enerji verimliliğinin yaygınlaştırılması, orman yangınlarının azaltılması için yapılan uygulamalar ve bu konularda eğitimlerle toplum bilincinin arttırılması için çalışmaktadır.

30 Kasım 2016 tarihinde Marmara Pera Otel – Meşrutiyet Caddesi Tepebaşı / Taksim / İstanbul adresinde gerçekleştirilecek toplantıya katılacak Sivil Toplum Örgütlerinin iyi uygulama örneklerinin, ortak sorunlarının, bağışçı ve gönüllü ilişkilerinin paylaşılacağı, özellikle çevre konusunda çalışan Sivil Toplum kuruluşlarının yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler üretmesi ve aralarında bir ağ oluşturmasını hedeflediğimiz kahvaltılı toplantımıza katılımınızı rica ederiz.

NOT: Faaliyetlerinizi ve projelerinizi bizlerle paylaşmak ister misiniz? Sizin için ayrılan 10 dakikayı değerlendirmek isterseniz aşağıda bilgilerini bulabileceğiniz Yasemen Bilgili ile iletişime geçebilirsiniz!”

Yasemen Bilgili

Yasemen.bilgili@egeorman.org.tr

0232 463 80 80

0 533 305 34 17

Skip to content