1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Eğitim Semineri

Eğitim Semineri

Diyarbakır Barosu’nda kayıtlı bulunan avukatlar ve stajyer avukatlara yönelik istismar olaylarında yapılması gerekenler, sanık ve mağdur vekilliğinde dikkat edilmesi gereken hususlara ilişkin eğitim verilmesine yönelik bir çalışmadır. istismar olaylarında oldukça fazla etkilenen çocukların yargı sürecini daha az örselenme yaşayarak geçirmesini hedef almaktadır. istismar olaylarının adli mercilere intikalinden sonraki süreç en çok avukatların yönetimindedir bu nedenle avukatların çocuklara yaklaşma, yardımcı olma konusunda eğitilmesi gerekmektedir.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content