1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. “Engellilerin Toplumsal Entegrasyonunun Geliştirilmesi”...

“Engellilerin Toplumsal Entegrasyonunun Geliştirilmesi” Hibe Programı Kapanış Toplantısı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç.Dr. Sayın Ayşenur İslam’ın himayelerinde gerçekleşecek olan “Engellilerin Toplumsal Entegrasyonunun Geliştirilmesi” Hibe Programı Kapanış Toplantısı 12 Mayıs tarihinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleştirilecek.

Toplantı Programı 09.00  10.00   Kayıt ve İkram 10.00   11.00  Açılış Töreni                                     Film Gösterimi, Projenin Genel Tanıtımı            “Engel Tanımaz Özbek”in Teşekkürü   Protokol Konuşmaları                Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü  Sn. İshak Çiftçi              Film Gösterimi , İyi Örnekler   Merkezi Finans ve İhale Birimi Başkan Vekili Sn. Emine DÖĞER Avrupa Komisyonu Türkiye Delegasyonu Büyükelçi Vekili Maslahatgüzar Sn. Béla SZOMBATI Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç. Dr. Sn. Ayşenur İSLAM                           Hibe Projelerinin Koordinatörleri ve  Hedef Grup Temsilcileri ile “Aile Fotoğrafı” Çekimi   11.00   11.15    Çay ve Kahve Arası 11.15    12.15    Engellilerin Toplumsal Entegrasyonunun Geliştirilmesi Projesi Hakkında                             “Özürlüler İdaresinden Projeye” Dr. Sn. Sermet BAŞARAN, Kıdemli Proje Yürütücüsü “2009-2014 Projenin Hikayesi”                              Sn. Arzu GÖKERKEK, Proje Yöneticisi ve Sn. Pınar İRDEM, Proje Koordinatörü                  Film Gösterimi, Eşit Yurttaş Olarak Taleplerimiz Var   “STK’lar ve Hibe Programı”                  Sn. Danilo CAMINADA, Konsorsiyum Proje Direktörü , Sn. Jelle VERHEIJ, Takım Lideri   12.30    13.30     Öğle Yemeği 13.30     15.00    Engelli Hakları, Savunuculuk, Sivil Katılım  ve  Spor                             “ Engelli Hakları Kazanımında Savunuculuk ve Kamu-STK ilişkisi ”                              Sn. Süleyman AKBULUT, Toplumsal Haklar ve Araştırmalar Derneği  Başkanı (TOHAD)   “ Engelli Bireylerin Toplumsal Entegrasyonu Sürecinde Spor ve Sosyal Faaliyetin Önemi ” Yrd. Doç. Dr. Sn. Figen CEYLAN, Akdeniz Üniversitesi Öğretim Üyesi                     Film Gösterimi, Biz Olmadan Bizim İçin Asla   ‘’Kamu-STK Diyaloğu-İspanya Örneği ‘’                    Sn. Natacha LEON                    “Bir STK Başarı Öyküsü” Doç. Dr. Sn. Yaşar TATAR, Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi     15.00 15.15         Çay ve Kahve Arası   15.15 15.45         Deneyim Paylaşımı                               Hibe yürütücüleri ile projelerin genel değerlendirilmesi  15.45                   Kapanış

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content