1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. ‘Eşitlik için Erkekler’ eğitici...

‘Eşitlik için Erkekler’ eğitici eğitimi Kasım’da

Muş Kadın Çatısı Derneği, HasNa Vakfı ve MenEngage işbirliğiyle “Eşitlik için Erkekler Eğitici Eğitimi” düzenliyor. Derneğin duyurusu aşağıdaki gibidir:

“Muş Kadın Çatısı Derneği’nin HasNa Vakfı ve MenEngage işbirliğiyle düzenlediği Eşitlik için Erkekler Eğitici Eğitimi, grup yönlendiricilerini arıyor!

Sandy Ruxton ve Jens van Tricht yönlendiriciliğinde gerçekleştirilecek eğitici eğitiminde, toplumsal cinsiyet rolleri, ev içi iş bölümü, şiddetsizlik, örgütlenme gibi konulara değinilecek, erkeklerin toplumsal cinsiyet eşitliği mücadelesine nasıl dahil olabilecekleri tartışılacak.

05-09 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek eğitimin ulaşım ve konaklama masrafları Muş Kadın Çatısı Derneği tarafından karşılanacaktır.

Siz de çevrenizdeki erkeklere toplumsal cinsiyet eşitliği konusunda yönlendirici olabileceğinize inanıyorsanız aşağıdaki formu doldurarak 30 Eylül 2016 tarihine kadar bize gönderebilirsiniz.

Etkinliğe; kamu / belediye çalışanları ve sivil toplum örgütleri aktivistleri başvurabilir.

Bu programlar Hasna Vakfı tarafından fonlanmaktadır.”

[vc_btn title=”Başvuru Formu” style=”flat” color=”pink” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fdocs.google.com%2Fforms%2Fd%2Fe%2F1FAIpQLSeXy7UB5YjIqbNIR8TVJDW4bhwnTNCAE9GNdvcQZU0KiO5fcg%2Fviewform%3Fc%3D0%26w%3D1||target:%20_blank”][/vc_column][/vc_row]

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content