1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Ev İşçilerinin Kanuni Korumaya...

Ev İşçilerinin Kanuni Korumaya Alınması Hakkında Yönetmelik Tartışmaları Çalıştayı

Gerçekleşen çalıştaylar aracılığıyla ev işçilerinin kapsam içinde olduğu veya olmadığı yahut olması gerektiği düşünüldüğü bütün kanunlar, ( 4857 sayılı İş Kanunu, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, 6356 sayılı Sendikalar ve Toplu İş Sözleşmesi Kanunu, 6098 sayılı Türk Borçlar Kanunu) ve konuyla ilgili yönetmelikler  konuyla ilgili uzman ve akademisyenlerin de katılımıyla detaylı bir şekilde incelenmiştir.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content