1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Ev Kadınları Ne İstiyor

Ev Kadınları Ne İstiyor

Toplumsal cinsiyet rolleri ev içi alanı kadınlara veriyor. Ancak burada kadınlar ataerkil kurallarla baş etme konusunda yalnızlık yaşıyor. Üstelik yasalar kadının ev içindeki konumunu görmüyor. Kadınların ne tür talepleri olabileceği konusunda kimsenin fikri yok. Ev Kadınları ne yaşıyorlar, ne istiyor? Ev kadınları arasında bilinç yükseltme, kamusal alanda görünürlüğü ve dayanışmayı artırıcı ev toplantıları düzenlendi.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content