1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Finans Koordinatörü görevini üstlenecek...

Finans Koordinatörü görevini üstlenecek takım arkadaşı arıyoruz

Sivil Düşün AB Programı 2016-2018 dönemi için Finans Koordinatörü görevini üstlenecek takım arkadaşı arıyor.

21 Mart 2016 Pazartesi günü başlayacak başvurular için son başvuru tarihi 6 Nisan 2016 Çarşamba günü olacak. İlgilenen adaylar Avrupa Birliği CV formatındaki özgeçmişlerini basvuru@sivildusun.eu adresine mail yoluyla ya da Güniz Sokak 32/9, Kavaklıdere, Çankaya, Ankara adresine posta ile göndererek, başvuruda bulunabilir.

Aranan niteliklerle ilgili buradaki şartnameye göz atabilirsiniz. Sadece kısa listeye kalan adaylarla görüşme yapılacaktır.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content