1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Genç Gönüllüler Derneği Web...

Genç Gönüllüler Derneği Web Sayfaları

Genç Gönüllüler Derneği hak temelli çalışan bir sivil toplum kuruluşudur. 2004 yılında kurulan Genç Gönüllüler Derneği’nin ve çocuk hakları çalışmalarını içeren 2 web sayfası’nın yeniden yapılandırılmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Derneğimizin 12 yıldır Türkiye ve Avrupa genelinde gerçekleştirmiş olduğu projelerin dünya genelinde tanınırlığını arttırmak amacıyla Türkçe-İngilizce olarak yeni bir tasarıma ihtiyaç duyulmaktadır.
Destek vermeniz durumunda;

1- www.gencgonulluler.org.tr
Bu adresin alan adı tarafımıza aittir. Derneğimizin Türkçe tanıtım metinleri İngilizce Diline çevrilerek Türkçe-İngilizce bir web sayfası oluşturulacaktır.

2- www.seksek.org
Çocuk Haklarına ilişkin 2013 yılından bu yana gerek Hollanda Kraliyeti Matra İnsan Hakları gerekse Sivil Düşün AB Programı kapsamında desteklenen projelerimizi sosyal medyanın haricinde bu web sayfası üzerinden duyurularına devam etmek istiyoruz. Bu platformun kendi iç dinamikleriyle (Sivil Toplum, okullar, yöneticiler, öğretmenler ve öğrenciler) kendilerini ilgilendiren konularla ilgili görüş alış-verişinde bulunabilecekleri forumları olan bir web sayfasına dönüşsün istiyoruz.

Bu 2 web sayfasının ayrı ayrı özellikleri olacaktır. dernek web sayfamız daha çok ortaklık geliştirmeye yönelik, derneğin tanıtım ve faaliyetlerini, gençlik alanında yenilikçi yaklaşımları paylaşırken, çocuk haklarına ilişkin çalışmalarımız ayrı bir web sayfasında hayat bulacaktır. Çocuk haklarıyla ilgili çalışmalarımız hali hazırda Sivil Düşün AB Programı tarafından desteklenmektedir.

Skip to content