1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Genç İşi Kooperatif gönüllü...

Genç İşi Kooperatif gönüllü stajyerler arıyor

İzmir’de sosyal kooperatif yapılanmaları konusunda faaliyet gösteren Genç İşi Kooperatif gönüllü stajyerler arıyor. İlgilenenler özgeçmişlerini iletisim@gencisi.org adresine 15 Mart 2017 tarihine kadar yollayabilir. Genç İşi Kooperatif tarafından yayınlanan duyuru metnini aşağıda bulabilirsiniz.

“Genç İşi Kooperatif bünyesinde bire bir mentorlar ile çalışarak kooperatif yapılanması ve sosyal kooperatifler üzerine deneyim sahibi olmak ister misin?

Kooperatif çalışmalarının planlanması, koordinasyonu veya raporlaması konularında çalışabilecek, İzmir’de ikamet eden gönüllüler arıyoruz. Gönüllü stajyerlerimizden haftada en az 3 gün esnek saatlerde (günde en az 2 saat olmak üzere) kooperatif çalışmalarına destek olmasını beklemekteyiz.

Gönüllü stajyerlik dönemi en az 3 aydır. Bu dönem sonunda mentor tarafından hazırlanacak olan referans mektubu gönüllü stajyerlere verilecektir. Stajyerlik döneminin ardından kooperatif çalışmalarında gönüllü katılımınızı teşvik ediyoruz.

İlgilenen adayların motivasyon mektupları ile CVlerini iletisim@gencisi.org adresine en geç 15 Mart 2017 tarihine kadar iletmeleri rica olunur. Genc İşi Kooperatif hakkında daha fazla bilgiyi web sitemizde ve facebook sayfamızda bulabilirsin.”

Skip to content