1. Anasayfa
  2. /
  3. İş İlanları
  4. /
  5. Genciz Medya gönüllü ekip...

Genciz Medya gönüllü ekip arkadaşı arıyor

Genciz Medya Sosyal Girişimcilik Platformu’nun gönüllü başvuruları açıldı. Kurumsal tanıtım & reklam, internet gazetesi ve program direktörlüğü alanlarında faaliyet gösteren ekibe online ve/veya yüz yüze gönüllülük yapabilecek ekip arkadaşları aranıyor.

Genciz Medya, gelişmekte olan “Yeni Medya” akımını yakalamak ve gençlerin bu medyaya olan ilgisini doğru tarafa kanalize ederek proaktif bir yayım medyasını gençlerin kullanımına sunmak ve gençlerin yeni medyanın reklam, sponsor gibi etkileşimleriyle kendi fırsatlarını yaratacakları ve kendilerine yeni girişimler inşa edecekleri alan yaratacak yeni medya odaklı bir sosyal girişimcilik projesi. Bu projede İzmir’de girişimcilik atmosferinin olduğu aktif bir gençlik yerleşkesi ortaya çıkarılacak.

Proje ile gençlerin kendi programlarını, hayallerini ve yayımlarını ortaya koyabileceği; kendi öğretilerini projelendirerek hayata geçirirken öğrenen ve sürekli öğrenmeyi teşvik eden bir ortamda bulunarak kendi hayat kalitelerine başka pencere açtıkları bir yayım platformu oluşturmak ve İzmir’de bulunup yayım hayallerini gençlik yerleşkesinde gerçekleştirmek isteyen gençleri teşvik etmek ve gençlere öncülük etmek amaçlanıyor.

Daha fazla bilgi ve başvuru formu için tıklayın.

 

 

Skip to content