1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Gençlik Hakları Derneği Strateji...

Gençlik Hakları Derneği Strateji Belirleme Toplantıları devam ediyor

Hedeflerini, projelerini, strateji ve amaçlarını gençlerin ihtiyaçlarını karşılar nitelikte geliştirme isteğindeki Gençlik Hakları Derneği, strateji belirleme toplantılarına devam ediyor. Sivil Düşün Aktivist Programı’nın desteği ile farklı katılımcılarla, üç hafta sonu gerçekleştirilecek olan atölye çalışmalarında sivil toplum, hak temelli yaklaşımlar, Türkiye’de ve diğer ülkelerdeki gençlik hakları ile ilgili güncel durumlara yönelik eğitimlerin yanında, katılımcıların interaktif bir şekilde gerçekleştireceği oturumlar da gerçekleştiriliyor. İlki 7-8 Kasım’da gerçekleştirilen toplantıların ikincisi de 5-6 Aralık’ta Eskişehir’de düzenlenecek. Katılım koşulları:

  • 16-35 yaşları arasında olmak,
  • Eskişehir’de ikamet etmek,
  • Herhangi bir sivil toplum kuruluşunda daha önce gönüllülük – profesyonel çalışma yapmış olmak ya da sivil topluma ilgi duymak,
  • Belirtilen tarihlerde, saat 10:00 – 18:00 arasında tam zamanlı katılım sağlamak.

Başvuru formunu doldurmak için son tarih 27 Kasım Cuma saat 18:00. Tüm başvuranlar, 29 Kasım tarihinde katılımları ile ilgili e-posta alacak ve aynı zamanda sonuçlar Gençlik Hakları Derneği resmi Facebook sayfasında (facebook.com/genclikhaklari) açıklanacaktır. Sorularınız için 0546 284 04 78 numaralı telefondan veya info@allrightturkey.com adresinden Nurdan Terzioğlu ile iletişime geçebilirsiniz.

Skip to content