1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Geoffrey Nice Foundation, University...

Geoffrey Nice Foundation, University of Amsterdam ve Serbian Helsinki Committee for Human Rights işbirliğiyle düzenlenecek olan seminer programına katılım

Geoffrey Nice Foundation on Law, History, Politics, and Society in the context of Mass Attrocities, University of Amsterdam ve Serbian Helsinki Committee for Human Rights işbirliğiyle Inter University Centre of Dubrovnik’te bir seminer programı düzenliyor. Hakikat Adalet Hafıza Çalışmaları Derneği’nin Hukuk Çalışmaları Birimi’nde proje asistanı olarak çalışan Melis Gebeş bu seminer programına katılarak kapasite gelişimini sağlıyor ve Türkiye’de barışı kalıcı ve sürdürülebilir kılarak demokratikleşme sürecine katkı sunmak üzere yapılan çalışmalara katkı sunuyor.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content