1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Girişimcilik elçileri aranıyor

Girişimcilik elçileri aranıyor

Uluslararası Girişimcilik Merkezi, girişimcilik elçilerini arıyor. UGM elçileri, kentlerin inovasyon odaklı girişimcilik ekosistemlerini güçlendirmek için harekete geçiyor. Sosyal fayda yaratan girişim modellerinin öncüleriyle buluşmak ve girişimcilik elçisi olmak için UGM’nin aşağıdaki duyurusuna göz atabilirsiniz:

Girişimcilik Elçileri Nedir?

Dünya genelinde kentler girişimciliğin gelişiminde öncü merkezler haline gelmeye başladı. Türkiye’de yenilik ekonomisinin gelişimini destekleyen Uluslararası Girişimcilik Merkezi, UGM Girişimcilik Elçileri ile kentlerin inovasyon odaklı girişimcilik ekosistemlerini güçlendirmek için harekete geçiyor. Sen de yaşadığın kentin küresel ekonomide rekabet gücünü destekleyici girişimcilik çalışmalarına imza atmasını istiyorsan UGM Girişimcilik Elçileri’ne katılabilirsin.

Girişimcilikte öncü kentlerden biri olma potansiyeli taşıyan Adana, Antalya, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir veya Mersin’de yaşıyor; kentinin yenilikçiliğin ticarileşebileceği, toplumsal değer ve sosyal fayda sağlayan, kapsayıcı ve yeşil işler için bir çekim merkezine dönüşebilmesi için hayata geçireceğimiz kapsamlı çalışmada öncülük etmek istiyorsan sen de UGM Girişimcilik Elçilerinden biri olmalısın.

UGM Girişimcilik Elçileri ile kentlerin girişimcilik potansiyelini ortaya çıkarıp; Yenilik, Yaratıcılık ve Girişimcilik, Endüstri 4.0 ve Dijital Dönüşüm, Yatırımcılık ve Mentörlük odağında gerçekleştireceğimiz eğitim, buluşma ve network toplantılarına ev sahipliği yapmak ve Türkiye ve uluslararası girişimcilik ekosisteminin öncü aktörleri ile tanışıp ilişkilenmek istersen seni de aramıza bekliyoruz.

Eğitime Kimler Başvuru Yapabilir?

● İstanbul, İzmir, Adana, Eskişehir, Mersin, Antalya veya Gaziantep’te yaşıyorsan,
● 01 – 06 Kasım 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek eğitime eksiksiz katılabileceksen,
● Kentinin girişimcilik ekosistemini destekleme ve geliştirme motivasyonuna sahipsen,
● 20 – 40 yaş arasındaysan veya değilsen bile deneyimine güveniyorsan,
● Inovasyon ve girişimcilik konularında aktif rol alıyorsan,
● Teknoloji, yenilik ve üretim süreçlerini takip etmekten hoşlanıyor ve pazarın geleceğini merak ediyorsan,

● 2017 yılı boyunca UGM çalışmalarına destek vermeye hazırsan seni de bekliyoruz.

 

Nasıl Başvuru Yapabilirim?

 

Bu linkteki başvuru formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.
● Son başvuru tarihimiz 19 Ekim 2016 Çarşamba saat 23:59.
24 Ekim 2016 Pazartesi günü katılım bilgilerini paylaşacağız.
● Başvuruyla ilgili sorularınızı kenan@habitatdernegi.org adresi üzerinden bize yöneltebilirsiniz.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content